аукцион
Загрузка

Нове скликання Верховної Ради скасує недоторканність народних депутатів.

Народна Рада / Политика

 

Про це повідомив глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

 «Якщо депутати не будуть учасниками політичних і економічних схем, то їм не потрібна недоторканність.  Чого депутатам так турбуватися?  Вони майже реформували суд і правоохоронні органи.  Якщо є непорозуміння, то суд зробить свій висновок.  Це буде непоганим стимулом швидше проводити реформи », - зазначив Разумков.

 Нардеп від «Народного фронту» Леонід Ємець заявив, що зняти недоторканність минулий склад нардепів не міг в принципі, так як процедура внесення змін до Конституції вимагає голосування на двох сесіях парламенту.

 Раніше Зеленський перерахував пропозиції, спрямовані їм до парламенту, але той їх провалив - змінити систему парламентських виборів, зняти недоторканність, відправити у відставку міністрів і силовиків, відновити відповідальність за незаконне збагачення.  Президент подякував Раду за роботу, якої вона підтвердила, що розпуск парламенту був правильним рішенням.

 Нагадаємо, в неділю, 21 липня, в Україні проходили позачергові вибори до Верховної Ради.  Явка на виборах стала найнижчою за час незалежності і склала 49,8%.

 Центральна виборча комісія опрацювала 50,24% протоколів виборчих комісій в багатомандатному окрузі і 49,87% - в одномандатному і оприлюднила оновлений рейтинг партій.

 Відзначимо, що партія «Слуга народу» зможе одноосібно сформувати більшість у новій Верховній Раді після парламентських виборів.

22-07-2019 14:07:42
Просмотры: 506/140

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости