аукцион
Загрузка

Курйози на виборчих дільницях

Народна Рада / Казуси

Вчора, 21 липня, українці голосували за новий склад парламенту.

Звичайно, цьогорічні дострокові парламентські вибори не обійшлися і без курйозних ситуацій. 

Поки Центральна виборча комісія підраховує голоси, ми зібрали для вас найяскравіші ситуації з дільниць. 

В одному з сіл Кіровоградської області дільнична виборча комісія в якості сейфа на дільниці вирішила використовувати каструлю.

 

А на львівській дільниці 94-річна жінка понад чотири години сварилася із виборчою комісією. Жінка була внесена у список НСП (список виборців, які не здатні самостійно пересуватися і мають голосувати вдома). Однак вона дуже наполегливо хотіла зробити вибір саме у дільниці. У результаті, вона порвала і з’їла свій бюлетень.

У соцмережах почали активно поширювати фото, на якому один із виборців у кабінці із спущеними штанями. Однак, варто зауважити, що це фото зроблено у Бельгії та не має відношення до українських виборів.

Однак у Миколаєві один з виборців під час голосування і справді зняв штани.

На одній із київських дільниць жінка прийшла без паспорту. Відповідно бюлетень їй відмовилися видавати. У відповідь на це, жінка вдала із себе мертву. Вона закричала та впала на підлогу.

Виборча романтика у Рівному. На кількох дільницях зникло світло, а одне з приміщень було без вікон. Деякі люди підсвічували собі бюлетені телефоном, а іншим члени комісії простягали в кабінку руку з ліхтариком.

 

 

22-07-2019 14:07:42
Просмотры: 259/104

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости