аукцион
Загрузка

Навіщо Україна допомагає іншим країнам, коли сама в боргах, як у шовках

Народна Рада / Гроші

Цього року Україна планує надати гуманітарну допомогу Ємену, Судану і Конго.
Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку у відповідь на запит кореспондента УНН.

"У 2019 планується надання гуманітарної допомоги згідно з указом Президента України від 22 листопада 2018 року" Про надання гуманітарної допомоги Єменської Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго ", - відзначили в МЕРТ.

У декого може виникнути закономірне питання: навіщо нам допомагати іншим країнам, коли у самих море боргів і половина громадян за межею бідності?

З цим питанням "КП" в Україні "звернулася до економіста Олександра Гаврутенко.

- Люди беруть борги в першу чергу щоб залишатися людьми: не допустити крайньої потреби, отримати можливість розвиватися, залишатися в "своєму" колу, не усуватися, взаємодіяти з іншими, - провів експерт аналогію з людьми. - Зберегти свою людяність, емпатію, співпереживання - це надзавдання для людини, в якому б матеріальний стан він не знаходився. Вважається, що допомога іншим, коли сам бідний, цінніше допомоги від багатого. У цих словах не багато від економіки, але дуже багато від людяності, без якої все багатство світу безглуздо.

І, каже експерт, якщо для окремої людини розуміння цього життєво важливо, для країни бути щедрою, великодушною і брати участь в чужій біді - це єдиний спосіб вирости над своєю власною бідністю, побороти її, зайняти своє гідне місце, і навіть в перспективі претендувати на лідерство .

04-02-2019 15:02:14
Просмотры: 570/142

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости