аукцион
Загрузка

Причину смерті Децла так і не з'ясували

Народна Рада / Події

Слідство продовжує з'ясовувати подробиці смерті 35-річного репера Кирила Толмацького, більш відомого більше як Децл. За попереднім висновком медиків, причиною смерті стала серцева патологія.

- Попередній діагноз - смерть у зв'язку з серцевою патологією. Але при цьому експертиза показала, що виражених хворобливих змін немає, - розповіло джерело Федеральному агентству новин.

На даний момент медиками були вилучені всі можливі аналізи, в тому числі на алкоголь і на токсичні речовини.

- Поки не буде проведено повний аналіз, причину з'ясувати неможливо, - додало джерело

Тим часом правоохоронці допитали головного героя свята в Іжевську Микити Пантюхіна, в честь якого і був організований останній концерт артиста. За словами ювіляра, Децл заявив, що є вегетаріанцем і відмовився сідати за святковий стіл. При цьому він випив кави і 50 грамів коньяку, які теж не допив.

Крім того, слідчі попросили Пантюхіна скласти список з тих, хто в той вечір контактував з Кирилом. У цей список потрапили 25 осіб. Їх теж найближчим часом допитають. За однією з версій, Децл міг померти від вживання неякісних наркотиків. Передбачається, що їх міг принести один з гостей. В цілому на заході були присутні 60 осіб.

Нагадаємо, Децла стало погано в ніч на 3 лютого після концерту в іжевському клубі "Пош". Репер знепритомнів в гримерці. Прибулі на місце лікарі швидкої допомоги констатували смерть. За попередніми даними, причиною смерті стала зупинка серця.

Кирило отримав освіту в Швейцарії. Мріяв займатися музикою, і батько його в цьому підтримав. У 2000-му році Децл випустив дебютний альбом "Хто? Ти", він розійшовся тиражем понад мільйон копій. Багато треки з цього альбому стали хітами "Сльози", "Вечірка", "Кров моя, кров". За цей альбом 16-річний Децл отримав премію "Record 2000" в номінації "Дебют року".


Першим про смерть репера Децла повідомив в Інстаграме його батько музичний продюсер Олександр Толмацький. При цьому з сином вони не спілкувалися майже 20 років. Кирило (справжнє ім'я репера - Авт.) Припинив відносини з батьком приблизно в 2001 році, коли той пішов з сім'ї до молодої коханки.

04-02-2019 15:02:14
Просмотры: 651/161

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости