аукцион
Загрузка

Кличко не контролює Київраду, замість нього два-три "смотрящих"

Народна Рада / Политика

Глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що передасть правоохоронцям на перевірку наявні дані про зловживання з бюджетними коштами в Києві, і розповів, що один зі "смотрящих" за Києвом попросив його не чіпати мера столиці Віталія Кличка. 

"Кілька днів тому до мене приходив один з адвокатів, який назвався адвокатом одного зі "смотрящих" Києва, котрий заважає меру Києва Віталію Кличку ефективно керувати містом... Він висловив пропозицію, що робота з місцевим бюджетом Київської міської ради та Київської місцевої державної адміністрації дає їм змогу отримувати $40 млн на рік. Попросив не чіпати голову Київської міської державної адміністрації і запропонував цей бюджет поділити навпіл. Оскільки я не був готовий до такої зустрічі, мені не вдалося зафіксувати такі дані", – зазначив Богдан.

За його словами, цю інформацію буде передано у правоохоронні органи.

Глава Офісу президента додав, що також проситиме правоохоронців перевірити факти зловживань, які нібито було зафіксовано під час будівництва та реконструкції Подільсько-Воскресенського мосту, Шулявського мосту і "скляного" пішохідного мосту в Києві.

Сьогодні Богдан сказав, що Кличко втратив контроль над столицею.

"Він утратив контроль над ситуацією в місті протягом останніх п'яти років. Віталій Кличко підтвердив мені, що дійсно він не контролює Київраду. Є два-три "смотрящих", які мають певні групи депутатів. І якщо він не буде знаходити з ними компроміс, у нього не буде більшості в Київраді, а відповідно, він не зможе бути ефективним мером", – зазначив Богдан. 
 

30-07-2019 14:07:14
Просмотры: 437/131

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости