аукцион
Загрузка

Нема щеплення - до школи не підеш.

Народна Рада / Новини

Учням Житомира, які не отримали профілактичних щеплень, заборонять відвідувати навчальні та освітні заклади. Таке рішення ухвалили 1 лютого під час засідання міської комісії через зростання кількості хворих на кір та ГРВІ/грип.

Так, з 11 лютого 2019 року дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, зокрема проти кору, заборонять відвідувати професійно-технічні заклади освіти, міські загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні заклади, міський культурно-спортивний центр міської ради, комунальні початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади музичних і художніх шкіл Житомира.

«Епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір та ГРВІ/грип серед населення Житомира є нестійкою. За період з 1 січня до 29 січня в місті Житомирі на кір захворіло 95 людей, з них 36 дорослих та 59 дітей», Кількість хворих на ГРВІ/грип дітей у порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 283 випадки«, — зазначила начальниця управління охорони здоров’я Житомира Марія Місюрова.

Дітей до виховних, навчальних та оздоровчих закладів з 11 лютого прийматимуть тільки із довідкою про отримання щеплень. Батькам невакцинованих дітей рекомендують звернутися до Центру первинної медико-санітарної допомоги і провести необхідні щеплення.

«Відвідування навчальних закладів, дітьми яким проведено профілактичні щеплення з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, здійснюватиметься виключно за рішенням консиліуму відповідних лікарів, при благополучній епідситуації, за наявності відповідної довідки Центру первинної медико-санітарної допомоги», — додала Місюрова.

Нагадаємо, що до 9 лютого 2019 року навчальні заклади Житомира пішли на карантин.

 

Раніше у МОЗ повідомляли, що тільки в чотирьох областях України перевищений епідеміологічний поріг на грип та ГРВІ, в цілому по країні епідемії немає. Пік захворюваності очікується наприкінці січня — в лютому.

04-02-2019 15:02:14
Просмотры: 532/129

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости