аукцион
Загрузка

Звідки у настоятеля Києво-Печерської лаври Павла взялися 6 гектарів землі?

Народна Рада / Новини

У настоятеля Києво-Печерської лаври Павла забирають більше 6 гектарів землі .
Як повідомляє "Главком", в Бориспільської місцевій прокуратурі зазначили, що позов стосується двох земельних ділянок, які, на думку правоохоронців, були незаконно виділені в оренду на 49 років.

Павло є намісником Лаври з 1994 року, у вересні 2018 року його внесли в базу даних сайту "Миротворець" за "антиукраїнську пропаганду"

Бориспільська місцева прокуратура подає в суд на настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла Лебедя. Прокуратура вимагає, щоб суд визнав недійсними договори оренди земельних ділянок, якими користується священнослужитель. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на дані сайту "Судова влада України".

Цивільна справа надійшла до Бориспільського міськрайонного суду 6 грудня. Його буде слухати суддя Ілона Муранова-лес.

Журналісти з'ясували, що 9 лютого 2015 року на митрополита Павла зареєстрували право оренди двох земельних ділянок в селі Вороньків Бориспільського району на вулиці Українська, 127-В. Дві земельні ділянки площею 2,36 і 3,89 га з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства (для обслуговування майнового комплексу) були передані в оренду на 49 років. Реєстрацію провели на підставі договору оренди між священнослужителем і Воронковскім сільською радою від 1 листопада 2014 року.

У прокуратурі зазначили, що позов стосується двох земельних ділянок, які, на думку правоохоронців, були незаконно виділені в оренду.

Спеціаліст-землевпорядник Воронковского сільради Віталій Пасько підтвердив, що земельні ділянки із зазначеними площами були виділені громадянина Петра Лебедя в оренду на 49 років. Зараз там розташовані корівники підсобного господарства Києво-Печерської лаври УПЦ МП.

За даними аналітичної системи YouControl, в селі Вороньків на вулиці Українська, 127-А зареєстровано підсобне господарство Києво-Печерської лаври. Підприємство займається вирощуванням зернових культур і розведенням великої рогатої худоби. Для цього господарство орендує велику кількість сільськогосподарської землі у людей, про що свідчать дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Угоди з пайовиками укладали протягом 2017-2018 років терміном на сім років.

 

13-12-2018 16:12:32
Просмотры: 288/102

Комментарии

Комментарии отсуствуют

Похожие новости