аукцион
Загрузка

Президент наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош і зберегти відділення в сільській місцевості.

Народна Рада / Новини


Президент Петро Порошенко в середу, 12 грудня, зустрівся з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та генеральним директором Укрпошти Ігорем Смілянським, щоб обговорити проблеми в роботі компанії.
"Ми повинні припинити закриття поштових відділень в селах, особливо у віддалених селах. Треба забезпечити їх підтримку за рахунок загального балансу Укрпошти", - заявив Порошенко.

Президент заявив, що ініціював внесення до держбюджету 500 млн грн, які повинні компенсувати збитки Укрпошти для доставки пенсій.

"Третя позиція - наказую вам припинити звільнення листонош. На сьогоднішній день ці 500 млн грн дозволять вам забезпечити і відповідне підвищення зарплати, і захистити листонош, особливо в селах. Адже це непросто доставка пенсій, це не просто доставка газет, журналів або поштових повідомлень, або їх відправку. Це фактично, може, для когось, для людини похилого віку, єдиний зв'язок зі світом ", - підкреслив президент.

Глава держави доручив Омеляну взяти це питання на контроль.


Президент також звернувся до керівника Укрпошти: "Особисто від мене, наполегливо раджу певним чином переглянути власну заробітну плату. Сподіваюся, що рада президента буде почута".

У свою чергу Смілянський зазначив, що приймає всі доручення до виконання.

"Беремо все доручення до виконання. Завдяки вашій допомозі, я сподіваюся, фінансування ми зможемо більш активно робити це в наступному році", - заявив Смілянський.

Раніше глава Укрпошти Ігор Смілянський заявив, що компанія не буде доставляти пенсії з початку 2019 року. За словами глави підприємства, з початку 2018 року Укрпошта зазнала мільярд гривень збитків від доставки пенсій населенню.

У Пенсійному фонді, в свою чергу, заявили, що не можуть підвищити тариф на доставку пенсій, оскільки він залежить від розміру індексації виплат.

12-12-2018 13:12:08
Просмотры: 239/95

Комментарии

Комментарии отсуствуют

Похожие новости