аукцион
Загрузка

Телеканали, які на Новий рік будуть транслювати російських виконавців з "чорного списку" потраплять під санкції

Народна Рада / Новини


Всі телеканали, які транслюватимуть новорічні концерти за участю артистів з "чорного списку", будуть покарані Національною радою з питань телебачення і радіомовлення аж до позбавлення ліцензій.
Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів в ефірі "Прямого" віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

Відповідаючи на питання: "Чи очікуєте ви, що новорічні свята будуть" трошки затьмарені "знову цими історіями, коли буде російська попса, російська естрада, а потім патріоти підуть туди палити шини і так далі, і ця бійка знову буде?"

Кириленко поддчеркну: "Події змінюють все і вся. Ось вам сигнал ще один - Софія Михайлівна Ротару відмовилася в Росію їхати на вручення великої премії. Це означає, що навіть ті, хто намагався якось вірити в дружбу з боку Росії, починають бачити, що на будь-які наші пропозиції є тільки збройна сила і несправедливість.

А з приводу каналів, які захочуть транслювати людей з "чорного списку", тобто осіб, які становлять загрозу національній безпеці, то вони тут же на наступний день потраплять під санкції. І Національна рада з питань телебачення і радіомовлення буде в таких каналів застосовувати спочатку штрафи, а потім, можливо, позбавлення ліцензій.

Тому всіх охочих крутити тих, хто ненавидить Україну і прямо проти нас виступає, а значить за то, щоб вбивали українців і надалі, треба попередити про те, що потім вони будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством. Такі речі неприйнятні. І я сподіваюся, що напередодні всіх цих свят канали самі прошерстить власну програмну сітку. Крутите українське - воно дуже гарне, якісне і популярне! "

04-12-2018 10:12:29
Просмотры: 259/103

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости