Загрузка

У Франції рішення влади підвищити ціни на бензин і інше паливо обернулося в багатотисячний бунт.

Народна Рада / Події


Протести у Франції на вихідних досягли свого піку: нічого подібного в Парижі не було з часів студентських заворушень 1968 року.

Що вийшли на вулиці французи підпалили десятки машин і будівель, розгромили і пограбували безліч магазинів. Поліція застосувала проти них сльозогінний газ, гумові кулі, водомети і світлошумові гранати.

Постраждали понад 130 людини, в тому числі 23 поліцейських. За участь у заворушеннях затримали 680 осіб. Число жертв зросла до чотирьох. Пошкодження тільки Тріумфальної арки оцінили в мільйон євро. Влада Франції обмірковують введення надзвичайного стану.

Початок грудня запам'ятається парижанам як самий некерований громадський бунт в країні за останні роки.

 


Найбільші заворушення в Парижі
Пік протестів у Франції припав на 1 грудня. Загальна кількість протестуючих по всій країні оцінювалося поліцією в 136 тисяч чоловік.

Молоді люди в масках, з сокирами і арматурою, атакували поліцейських, підпалювали автомобілі та будинки, грабували магазини. В ході погромів спалено кілька автомобілів, повалена огорожа саду Тюїльрі, розграбовані магазини в центрі міста, а Тріумфальна арка - символ Парижа - розмальована і пошкоджена вандалами.

Фото

У Франції рішення влади підвищити ціни на бензин і інше паливо обернулося в багатотисячний бунт.У Франції рішення влади підвищити ціни на бензин і інше паливо обернулося в багатотисячний бунт.
04-12-2018 10:12:29
Просмотры: 89/46

Комментарии

Комментарии отсуствуют

Похожие новости