Загрузка

Нове розчарування Єврокомісії в реформах України

Народна Рада / Политика

Єврокомісія розчарувалась відсутністю прогресу в Україні, який дозволив би отримати €50 млн допомоги. Про це заявив єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханнес Хан на зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

"Я не хочу приховувати свого розчарування від Контракту "Реформи заради інвестицій", де йшлося про €50 млн допомоги. На жаль, тільки одна умова була виконана. Ми могли б використовувати 10 млн, а решта 40 млн будуть втрачені. Звичайно, це не те, що нас може радувати".

 

У квітні 2018-го Європейський Союз запропонував Україні нову програму залучення інвестицій під назвою "Контракт "Реформи заради інвестицій". Для України могли зарезервувати 1,6 млрд грн, у тому числі для компенсації кредитування банківськими установами і для інвестування у реальний сектор економіки. За оцінкою ЄС, програма дозволила б залучити в українську економіку інвестиції на суму до 16 млрд грн.

До літніх парламентських канікул Україна мала забезпечити незалежне регулювання в енергетиці та повноцінну роботу членів Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), затвердити бізнес-омбудсмена, скасувати е-декларування для антикорупційних активістів.

Фото

Нове розчарування Єврокомісії в реформах України
10-11-2018 11:11:37
Просмотры: 88/44

Комментарии

Комментарии отсуствуют

Похожие новости