аукцион
Загрузка

Як бідують наші депутати або кому замало 20 000 грн на оренду житла.

Народна Рада / Политика

Державна компенсація за оренду житла становить близько 20 тисяч гривень на місяць, проте цих коштів на оплату орендованої у центрі Києва квартири не вистачає.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення зазначив народний депутат України (позафракційний) Олег Мусій.

Народний депутат, який є серед тих обранців, які отримують державну компенсацію на оренду житла в Києві, зауважив, що таку норму не скасують, адже половина обранців – мажоритарники з інших регіонів України, яким потрібно мати місце для проживання у столиці.

«Я теж належу до таких народних депутатів, які живуть на своєму мажоритарному окрузі, а це 550 кілометрів від Києва, і я орендую квартиру за ті кошти, які виділяє Верховна Рада», – розповів Олег Мусій.

Нардеп додав, що коштів, які виділяє ВРУ, йому не вистачає для того, щоб орендувати житло у столиці. З його слів, на його банківську картку кожного місяця надходить фіксована сума – сьогодні вона становить близько 20 тисяч гривень.

«Мені не вистачає, я ще 4 тисячі гривень доплачую свої. У мене квартира недалеко від ВРУ, у центрі, для того, щоб мені було зручно працювати, і вона – це як робоча квартира у Києві», – зазначив Олег Мусій і додав, що відповідні відомості вказані у його декларації.

Читайте також: Журналісти показали розкішне життя одного із суддів України

Нагадаємо, 170 народних депутатів отримують державну компенсацію на оренду житла в Києві, з них 120 задекларували мільйони заощаджень, а щонайменше 25 мають житло в столиці чи елітному передмісті. Про це йдеться у сюжеті програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Додамо, народний депутат VI скликання Іван Заєць вважає, що народних обранців потрібно забезпечити службовим житлом, як це роблять для парламентарів за кордоном.

Журналіст-розслідувач Олександр Курбатов звернув увагу, що державними компенсаціями для оренди житла послуговуються обранці, які мають власні помешкання у столиці. 

09-11-2018 10:11:17
Просмотры: 440/182

Комментарии

Комментарии отсуствуют

Похожие новости