Загрузка

Заборонили плавати, можливо треба було топити прямо в протоці.

Народна Рада / Политика

Ердоган наказав перекрити протоку: армія РФ більше не зможе потрапити до Сирії морем

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що «країна знаходиться під загрозою військової небезпеки з боку Росії і прийнято принципове рішення закрити Босфор і Дарданелли для всіх судів Росії».

Ведучий американського новинного видання FOX News Шепард Сміт озвучив рішення Туреччини закрити протоки Босфор і і Дарданелли для військових і цивільних, які мають військові вантажі, судів Росії, в тому числі і не відносяться до постачання в Сирію.

«Ґрунтуючись на положеннях Конвенції Монтре 1936 року, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що« країна знаходиться під загрозою військової небезпеки з боку Росії і прийнято принципове рішення закрити Босфор і Дарданелли для всіх судів Росії, щознаходяться в Чорному морі і мають військове призначення не тільки для Сирії, але і для інших країн, що загрались із російською стороною. Відповідне рішення направлено в ООН ».

Таким чином, весь Чорноморський флот Росії виявився замкненим в акваторії Чорного моря і позбувся можливості користуватися протокою для підтримки сирійського та інших режимів, що «грають» на боці Москви. Тепер, щоб морським шляхом доставити будь-які військові вантажі в Сирію або інші країни, Росії буде потрібно в 3 рази більше часу і сил, якщо вона буде продовжувати поставки озброєння через Гібралтар.


Фото

Заборонили плавати, можливо треба було топити прямо в протоці.
04-12-2015 10:12:38
Просмотры: 564/172

Комментарии

Комментарии отсуствуют

Похожие новости