аукцион
Загрузка

Богомолець в шоці від ажіотажу навколо закону про «дематюкацію»

Народна Рада / Политика

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики повернув на доопрацювання так званий законопроект про «дематюкацію» автору цього документу голові Комітету з питань охорони здоров’я Ользі Богомолець. Сама вона здивована резонансом від своїх пропозицій.

Таке рішення профільний комітет ухвалив під час засідання 10 липня. Законопроект відправлено на доопрацювання, щоб у ньому врахували зауваження головного науково-юридичного управління. Автор законопроекту Ольга Богомолець заявила, що здивована ажіотажем навколо своєї законодавчої ініціативи та викривленнями її змісту у ЗМІ, оскільки пропонується посилити відповідальність за лихослів’я насамперед офіційних осіб і ЗМІ, а не пересічних громадян. Також Богомолець здивована коментарем щодо закону з боку МОЗ, яке розповіло про «певну користь» від лайки. На це Богомолець відповіла, що якби «матюки були лікувальними засобами, то були би вже сертифіковані та прописувались би в рецептах, скільки разів потрібно матюкнутися, щоб не було ангіни або простатиту».

Нагадаємо, 2 липня Верховній Раді було зареєстровано проект закону №10414 «Про протидію лихослів’ю» – про очищення української мови від мату. Автором документа виступила народний депутат Ольга Богомолець. Дія закону торкнеться публічних осіб і ЗМІ та не поширюється на особисті сфери.

Український письменник Лесь Подерв’янський відреагував на запропонований у Раді закон проти матюків та не пошкодував висловлювань для ініціативи.

11-07-2019 08:07:03
Просмотры: 138/73

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости