аукцион
Загрузка

«е-малятко» спростить життя новоспеченим батькам

Народна Рада / Новини

Кабінет міністрів схвалив рішення про запуск в Україні пілотного проекту «е-малятко», що передбачає спрощення отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини.

Як повідомив міністр юстиції Павло Петренко, проект повноцінно запрацює з 1 січня 2020 року. Він дозволить батькам отримати 10 базових послуг від держави, пов’язаних із народженням дитини, подавши лише одну заявку.

«Цей комплекс послуг надаватиметься після подання батьком або матір’ю новонародженої дитини лише однієї заяви. Це надзвичайно прогресивна послуга, яка увібрала найкращий європейський та світовий досвід. Його філософія полягає в тому, що будь-який громадянин отримує пакет сервісів від різних відомств через єдиний контакт. Без ходіння по кабінетах і витрачання часу. Власники сучасних мобільних телефонів чи комп’ютерів зможуть уникнути спілкування з чиновниками, адже сервіс можна буде отримати не лише у будь-якому з понад 700 створених Урядом центрів надання адміністративних послуг або пологових будинках, а й в електронному форматі. Запуск цієї ініціативи надасть можливість українським батькам через смартфон отримати усі сервіси держави, пов’язані з народженням малюка»

За словами міністра, проект «е-малятко» спростить отримання послуг з:

  • державної реєстрації народження дитини;
  • реєстрації місця проживання дитини;
  • внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів;
  • реєстрації у державному реєстрі платників податків;
  • призначенням державної допомоги при народженні дитини;
  • видачі посвідчення батькам багатодітних сімей;
  • призначенню допомоги дітям, які виховуються у багатодітних сім’ях.
11-07-2019 08:07:03
Просмотры: 110/63

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости