аукцион
Загрузка

Чорнобиль буде відкрито для вільного відвідування

Народна Рада / Новини

 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким дозволяється вільне відвідування Чорнобильської зони відчуження туристами.

Про це президент повідомив в Твіттері під час робочого візиту в Чорнобильську зону.

 

Сьогодні я підписав Указ, який стане початком перетворення зони відчуження в одну з точок зростання нової України. Для початку ми створимо «зелений коридор» для туристів і приберемо передумови для корупції

За словами президента, потрібно показати Чорнобиль світу – вченим, екологам, історикам, туристам, проте зона відчуження досі є символом корупції, де силовики збирають з туристів хабари, нелегально вивозиться металобрухт і використовуються природні ресурси. Зеленський пообіцяв все це припинити.

Нагадаємо, напередодні візиту президента 10-кілометрову зону навколо ЧАЕС повністю перекрили і припинили пускати туристів, в тому числі іноземних.

Раніше повідомлялося про завершення останніх випробувань нового саркофага для Чорнобилю.  За перші три місяці 2019 року зону відчуження Чорнобильської атомної електростанції відвідали 11 067 туристів, з них 9217 іноземців. 

11-07-2019 08:07:03
Просмотры: 144/82

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости