аукцион
Загрузка

Інтернет-шахрай замість iPhone відправив покупцеві гайковий ключ

Народна Рада / Новини

 Замість обіцяного гаджета за 22 000 грн, він намагався продати покупцеві робочий інструмент.

 "Досудовим розслідуванням встановлено, що 4 травня 2019 року громадянин України 1984 року народження, шляхом обману, повторно під приводом продажу мобільного телефону через інтернет на сайті OLX схилив громадянина України до добровільного перерахування коштів в сумі 22 тисячі гривень, як передоплату за придбання мобільного телефону марки  «Айфон X», однак, зобов'язань про передачу мобільного телефону не виконав і перераховані кошти не повернув. Грошові кошти він перерахував на рахунок в Ощадбанк ", - йдеться в судовому реєстрі.

 Під час допиту покупець повідомив, що після перерахування коштів, продавець відправив замовлення з відділення №3 Нової Пошти смт Бучач Тернопільської області.  Замовлення було оформлено як побутові речі, страховий оклад яких оцінили в розмірі 300 гривень.

 Сьомого травня покупець подзвонив оператору Нової Пошти для того, щоб дізнатися, коли можна забрати замовлення, але оператор відповів, що відправник здійснив повернення товару в відділення і вказав себе як одержувача з номером накладної.

 В ході розслідування поліцейські допитали продавця, який повідомив, що рахунок в Ощадбанку належить йому і він дійсно ввів в оману покупця, шляхом розміщення фіктивного оголошення на сайті з продажу товарів ТОВ Емаркет Україна OLX.UA, при цьому вказавши в оголошенні ім'я іншої людини.

 В результаті покупець перерахував на банківську карту псевдо-продавця 21900 гривень.  Після цього продавець відправив покупцеві порожню посилку з відділення в селищі Бучач до Києва.  Далі відправник здійснив повернення товару назад в Бучач.  Тоді покупець вирішив відправитися в смт.  Бучач і отримати замовлення.  Отримавши замовлення, покупець розкрив його і виявив наявність гайкові ключі, який був загорнутий в кілька аркушів паперу і загорнутий скотчем.  Даний гайковий ключ покупець добровільно надав працівникам поліції.

 На даний момент у справі проходять експертизи, щоб з'ясувати, чи є на посилці відбитки пальців, що належать продавцю.  Самому ж продавцеві загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

27-06-2019 12:06:21
Просмотры: 127/72

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости