аукцион
Загрузка

Дарта Вейдера зареєстрували кандидатом в депутати

Народна Рада / Події

Громадянин України Дарт Вікторович Вейдер народився 4 жовтня 1987 року в Києві.  Протягом останніх п'яти років проживає в столиці.  Має вищу освіту.  Є директором ТОВ "Темна сторона сили", член політичної партії "БЛОК Дарта Вейдер", судимостей не має.  Висунутий в парламент політичною партією "БЛОК Дарта Вейдера".

 Як наголошується, в ЦВК надійшла заява вищевказаної політсили разом з іншими документами про реєстрацію кандидата в народні депутати України Дарта Вейдера, висунутого 7 червня 2019 на позачерговому з'їзді цієї партії, в одномандатному виборчому окрузі № 135.

 Розглянувши зазначені документи 24 червня, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

 Раніше в політичному житті брали участь як мінімум двоє громадян, які виступали в образі Дарта Вейдера.  Один з них - відомий одеський активіст Жан Ніколаєнко (за паспортом - Дарт Миколайович Вейдер) 1983 року народження.  Інший - киянин Олег Володимирович Сушко (за паспортом - Дарт Олексійович Вейдер).  Останній відомий тим, що в 2017 році змінив ім'я на Міхеїл Саакашвілі і зареєстрував псевдо-партію "Блок Міхеїла Саакашвілі".

26-06-2019 13:06:20
Просмотры: 129/79

Комментарии

Комментарии отсутствуют

Похожие новости